برای همه ما پیش اومده ک یک گل خریدیم ولی گلدونشو دوست نداشتیم. ما یک روش ساده برای تزیین گلدان بهتون یاد میدیم تا به راحتی و با کمترین هزینه یک گلدان زیبا داشته باشید که بتونید اونو تو دکور خونتون جا بدید.

من اینکار رو با کاغذ کادو انجام می دم. همیشه وقتی بسته ای را باز می کنم بسیار هیجان دارم که ببینم در چه کاغذی بسته بندی شده است. با اینکه خیلی مرسوم نیست، ولی گاهی اوقات اطرافیانم از این کاغذهای کاهی و کرم رنگ  برای بسته بندی استفاده می کنند. من همیشه این کاغذها را نگه می دارم زیرا از نظر من ساده و درعین حال بسیار زیبا هستند، ولی مدتی پیش مجبور شدم کاغذ هایم را از منزل به محل کارم انتقال دهم، متوجه شدم اگر بخواهم این همه کاغذ را نگه داری کنم، باید بتوانم بخوبی از آنها استفاده کنم.

تزیین گلدان

این مطلب آموزشی می تواند برای افرادی مانند من که کاغذها را نگه داری می کنند بسیار مفید باشد. می توانید از کاغذهای بازیافتی و یا طرح داری که در کمد خود دارید استفاده کنید. دیگر نیازی به سبد های بزرگ برای نگه داری این کاغذها در کمد خود ندارید.

تزیین گلدان

تزیین گلدان

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارتیشن شیشه ای Billy Daniel ajayebha Anthony آوا حدیث راز براي تو اخبار ایران | آمد نیوز | ایران خبر | نمونه سوالات امتحانی برنامه نویس